Vyhledat

Cíle a sny 2019

Je trochu troufalost dávat si cíle na novou sezónu. Nazvala bych to spíše sny a sny je nutno si minimálně vizualizovat. Takže já takto činím a ať to tedy mám černé na bílém. Pokud tedy budeme zdraví a nezasáhne nějaká vyšší moc, ráda bych začala běhat o něco delší trasy, než jsou sprinty na 4 - 5 km.

Z tohoto důvodu jsme už tedy přihlášení hned v březnu na 8+km trasu Město Touškov v Tahu, pak následuje první závod seriálu LESKROS na který se moc těšíme a jsme přihlášení v kategorii MID 9 - 11km. Po závodu odjíždíme na týden do Beskyd natrénovat nějaké ty kopečky a navštívit rodinu. Ke konci března se vypravíme na dva dny do areálu Kolesa, kde bude jarní Votvírák. První den běžíme v kategorii ENDURO a druhý den si dáme s kamarádkou na pohodu a za odměnu dogtrekking 25km.

Vyhlídka Třeštibok, jedna z krásných víkendových procházek (únor, 2019)

V dubnu mě čeká pražský půlmaraton (bez psa samozřejmě) - prostě jsem si to chtěla vyzkoušet, prý to má neskutečnou atmosféru, jen mě trochu děsí ten asfalt. Budeme také pokračovat s LESKROSem a dále už přichází první velká odvážnost a to je v květnu Horská výzva Beskydy. Jsme přihlášení na trasu half (43 km) dogtrekking ženy, ale chci běžet, co to půjde. Všichni kolem si myslí, že jsem se zbláznila a já je chápu. Hlavně uvidíme, jak to půjde na trase Scoobikovi a podle toho se bude odvíjet vše ostatní. Tak nám držte palce, protože Beskydy jsou prostě srdeční záležitost :)


Často přemýšlím, jak to všechno skloubit dohromady pravidelně běhat, chodit do práce, starat se o domácnost, zahradu a v neposlední řadě se věnovat manželovi. Musím se přiznat, že mi to občas nejde a je toho na mne až moc. A to ještě nemáme děti. Rodinu mám daleko a tak jsem hodně často sama. Pak se se ale dostanu do lesa, běžím, užívám tu nádheru všude kolem a najednou mám pocit, že žiju víc než kdy jindy. A o to přece jde, využít každou volnou chvíli k něčemu smysluplnému, co člověka baví a naplňuje. Pak je ten svět hned hezčí. Packu na to...


8 zobrazení